Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1995
zapewnienie sobie bezpiecznej przyszłości.
Nawet jeśli masz tylko 25 lat, to wcale nie jest na to za wcześnie. Jeśli będziesz ociągał, to może się zdarzyć, że nie starczy Ci czasu i pieniędzy, by zatroszczyć się o własną przyszłość finansową.
Czy będziesz miał wystarczająco dużo pieniędzy, by przejść na emeryturę?
Przeciętny Polak, przechodzący d na emeryturę lub rentę otrzymuje z ZUS-u świadczenia w średniej wysokości 372 zł netto miesięcznie. O ile parę lat temu przeciętne świadczenie z ZUS-u mogło być wystarczające, to dzisiaj z trudnością można nie przeżyć, a jutro może się to okazać wręcz niemożliwe.
Jeżeli nie będziesz miał
zapewnienie sobie bezpiecznej przyszłości.<br>Nawet jeśli masz tylko 25 lat, to wcale nie jest na to za wcześnie. Jeśli będziesz ociągał, to może się zdarzyć, że nie starczy Ci czasu i pieniędzy, by zatroszczyć się o własną przyszłość finansową.<br>Czy będziesz miał wystarczająco dużo pieniędzy, by przejść na emeryturę?<br>Przeciętny Polak, przechodzący d na emeryturę lub rentę otrzymuje z ZUS-u świadczenia w średniej wysokości 372 zł netto miesięcznie. O ile parę lat temu przeciętne świadczenie z ZUS-u mogło być wystarczające, to dzisiaj z trudnością można nie przeżyć, a jutro może się to okazać wręcz niemożliwe.<br>Jeżeli nie będziesz miał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego