Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
do Kolumbii. Cele na mapie to szlaki, gdzie Kolumbijczycy planują okazjonalne lądowanie przed szybkim przeładunkiem i przygotowaniem do przejęcia dostawy.
- Jestem zdenerwowany. Nie mamy możliwości odwrotu, a być może sytuacja będzie tego wymagała - zwierza się oficer. - Jeśli miałbym chociaż helikopter mógłbym wyczyścić teren ze wszystkich lotnisk w dżungli - mówi Fontes.

Poufne informacje

Tydzień później Pelito, lider peruwiańskiej brygady antynarkotykowej pracującej z Brazylijczykami, naradza się ze swoimi ludźmi.
- Atak odbędzie się o 4. nad ranem. Mamy dwie łodzie. Nasi przeciwnicy są dobrze uzbrojeni. Musimy za wszelką cenę zdobyć ich bazę. Nie strzelać, jeśli nie jest to konieczne i przestrzegajcie praw człowieka - zagrzewa
do Kolumbii. Cele na mapie to szlaki, gdzie Kolumbijczycy planują okazjonalne lądowanie przed szybkim przeładunkiem i przygotowaniem do przejęcia dostawy.<br>- Jestem zdenerwowany. Nie mamy możliwości odwrotu, a być może sytuacja będzie tego wymagała - zwierza się oficer. - Jeśli miałbym chociaż helikopter mógłbym wyczyścić teren ze wszystkich lotnisk w dżungli - mówi Fontes.<br><br>&lt;tit&gt;Poufne informacje&lt;/&gt;<br><br>Tydzień później Pelito, lider peruwiańskiej brygady antynarkotykowej pracującej z Brazylijczykami, naradza się ze swoimi ludźmi.<br>- Atak odbędzie się o 4. nad ranem. Mamy dwie łodzie. Nasi przeciwnicy są dobrze uzbrojeni. Musimy za wszelką cenę zdobyć ich bazę. Nie strzelać, jeśli nie jest to konieczne i przestrzegajcie praw człowieka - zagrzewa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!