Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
winna fiskusowi ponad 6 milionów dolarów zaległych podatków. Pięciu baptystów, którzy nie podporządkowali się wezwaniom do opuszczenia świątyni, po prostu wyniesiono.
Kościół w Indianapolis od wielu lat prowadził spór z amerykańskim urzędem podatkowym, odmawiając odprowadzania podatków, m.in. od wynagrodzeń, oraz płacenia składek ubezpieczeniowych.
(PAP)Łotwa wysłała spiżowy prezent

pomnik Rada miejska Rygi zadecydowała we wtorek, że odnowiony pomnik rosyjskiego cara Piotra I zostanie przekazany Petersburgowi.
Urzędnicy nie mogli porozumieć się co do miejsca ustawienia pomnika rosyjskiego cara. Burmistrz Rygi zaproponował więc uczynienie z pomnika prezentu dla Petersburga.
(PAP)Miłośnicy chartów węszą spisek

obyczaje Kubańskie zrzeszenie miłośników chartów afgańskich usunęło ze swego
winna fiskusowi ponad 6 milionów dolarów zaległych podatków. Pięciu baptystów, którzy nie podporządkowali się wezwaniom do opuszczenia świątyni, po prostu wyniesiono.<br>Kościół w Indianapolis od wielu lat prowadził spór z amerykańskim urzędem podatkowym, odmawiając odprowadzania podatków, m.in. od wynagrodzeń, oraz płacenia składek ubezpieczeniowych.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łotwa wysłała spiżowy prezent&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;pomnik&lt;/&gt; Rada miejska Rygi zadecydowała we wtorek, że odnowiony pomnik rosyjskiego cara Piotra I zostanie przekazany Petersburgowi.<br>Urzędnicy nie mogli porozumieć się co do miejsca ustawienia pomnika rosyjskiego cara. Burmistrz Rygi zaproponował więc uczynienie z pomnika prezentu dla Petersburga.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Miłośnicy chartów węszą spisek&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;obyczaje&lt;/&gt; Kubańskie zrzeszenie miłośników chartów afgańskich usunęło ze swego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego