Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
to w spotkaniu z Norwich 4 grudnia 1993 r., a Petera Schmeichela pokonał wtedy Ruel Fox.
Od tej pory sędziowie podyktowali na Old Trafford tylko trzy karne przeciwko gospodarzom! Nie wykorzystali ich: Muzzy Izzet (Leicester), Juninho (Middlesbrough) i David Dunn (Blackburn)

WZLOTY UPADKI
WZLOTY
Łukasz Kędzierski (21 l.)
Najmłodszy kierowca Rajdu Dakar wróci z zawodów z nagrodą Fair Play. Pomógł na pustyni dwóm rywalom, którym skończyła się benzyna. Widział to ze śmigłowca dyrektor rajdu Patrick Zaniroli. - Tak zostałem wychowany - stwierdził motocyklista, odbierając Puchar i 1000 euro.
UPADKI
Juan Carlos Ferrero (24 l.)

Rozstawiony z numerem 1 w turnieju ATP w Sydney
to w spotkaniu z Norwich 4 grudnia 1993 r., a Petera Schmeichela pokonał wtedy Ruel Fox.<br>Od tej pory sędziowie podyktowali na Old Trafford tylko trzy karne przeciwko gospodarzom! Nie wykorzystali ich: Muzzy Izzet (Leicester), Juninho (Middlesbrough) i David Dunn (Blackburn)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;WZLOTY UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;WZLOTY&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Łukasz Kędzierski (21 l.)&lt;/&gt;<br>Najmłodszy kierowca Rajdu Dakar wróci z zawodów z nagrodą Fair Play. Pomógł na pustyni dwóm rywalom, którym skończyła się benzyna. Widział to ze śmigłowca dyrektor rajdu Patrick Zaniroli. &lt;q&gt;- Tak zostałem wychowany&lt;/&gt; - stwierdził motocyklista, odbierając Puchar i 1000 euro.<br>&lt;tit1&gt;UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Juan Carlos Ferrero (24 l.)&lt;/&gt;<br><br>Rozstawiony z numerem 1 w turnieju ATP w Sydney
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!