Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
z ogólnym zarysem tematu. Można uprawiać zawód aktora przez całe życie i nigdy nie trafić na coś, co sprawiłoby podobną frajdę. Zanussi jakimś tajemnym sposobem umiał z nas wydobyć oczekiwane reakcje, chociaż na pozór pozostawiał aktorom zupełną swobodę. Wiedzieliśmy do czego ujęcie zmierza, reszta zależała od nas.
Dowiedziałam się ze "Stanu posiadania" czegoś ważnego o sobie. Jest w filmie scena, kiedy informuję matkę chłopca, czyli Maję, że nie mam zamiaru zrezygnować z jej syna. Maja wybucha potokiem słów, a ja odpowiadam tylko, że rozumiem, iż nie jestem wymarzoną kandydatką na żonę jej syna. W trakcie tej sceny zajadam przez cały czas dżem
z ogólnym zarysem tematu. Można uprawiać zawód aktora przez całe życie i nigdy nie trafić na coś, co sprawiłoby podobną frajdę. Zanussi jakimś tajemnym sposobem umiał z nas wydobyć oczekiwane reakcje, chociaż na pozór pozostawiał aktorom zupełną swobodę. Wiedzieliśmy do czego ujęcie zmierza, reszta zależała od nas.<br>Dowiedziałam się ze "Stanu posiadania" czegoś ważnego o sobie. Jest w filmie scena, kiedy informuję matkę chłopca, czyli Maję, że nie mam zamiaru zrezygnować z jej syna. Maja wybucha potokiem słów, a ja odpowiadam tylko, że rozumiem, iż nie jestem wymarzoną kandydatką na żonę jej syna. W trakcie tej sceny zajadam przez cały czas dżem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!