Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Wypić? W jednym oku bajeczne firanki, a w drugim - brr... aż strach pomyśleć. Nie dało się niczego ukryć.

Kasia, 22 lata: To było zupełne głupstwo z mojej strony. Surfując po Internecie poznałam interesującego kolesia. Coś zaiskrzyło. Nasze rozmowy powoli zaczęły nabierać erotycznego zabarwienia. Wreszcie zaproponowałam spotkanie. I tu nastąpił szok! Tajemniczym nieznajomym okazał się mój ówczesny chłopak. Niestety, nie mogłam mieć do niego pretensji. On nie podrywał jakiejś panienki. Nieznanym mi do dzisiaj sposobem (ponieważ ten akurat adres trzymałam w tajemnicy) doskonale wiedział, z kim przez ostatni miesiąc "korespondował". - I taka potrafisz być wierna?! - zapytał tylko. Co za wstyd!

Agnieszka, 24
Wypić? W jednym oku bajeczne firanki, a w drugim - brr... aż strach pomyśleć. Nie dało się niczego ukryć.<br><br>Kasia, 22 lata: To było zupełne głupstwo z mojej strony. Surfując po Internecie poznałam interesującego kolesia. Coś zaiskrzyło. Nasze rozmowy powoli zaczęły nabierać erotycznego zabarwienia. Wreszcie zaproponowałam spotkanie. I tu nastąpił szok! Tajemniczym nieznajomym okazał się mój ówczesny chłopak. Niestety, nie mogłam mieć do niego pretensji. On nie podrywał jakiejś panienki. Nieznanym mi do dzisiaj sposobem (ponieważ ten akurat adres trzymałam w tajemnicy) doskonale wiedział, z kim przez ostatni miesiąc "korespondował". - I taka potrafisz być wierna?! - zapytał tylko. Co za wstyd! <br><br>Agnieszka, 24
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!