Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zwierzętach, Kościele
Rok powstania: 2001
to było właśnie wesele Pana Jezusa. Że to było wesele Pana Jezusa.
No, jest to bardzo możliwe.
Że on brał ślub.
Jest to bardzo... znaczy...
I ja nie skończyłam tej książki, bo to uraziło moje uczucia religijne, wydawało mi się, że to jest bluźnierstwo i jej nie doczytałam do końca.
Znaczy ja przypuszczam, że to jest bardzo prawdopodobne. Przecież tam dokładnie nie ma okreśłenia tak naprawdę, kto brał ten ślub .
No a w sumie Ona przemieniała, Matka Boska przemieniała wodę w wino, czyli znaczy On przemienił, ale na jej prośbę znaczy, ja źle się wysłowiłam. Chrystus przemienił na Jej prośbę.
A
to było właśnie wesele Pana Jezusa. Że to było wesele Pana Jezusa.&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; No, jest to bardzo możliwe. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Że on brał ślub. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; Jest to bardzo... znaczy... &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; I ja nie skończyłam tej książki, bo to uraziło moje uczucia religijne, wydawało mi się, że to jest bluźnierstwo i jej nie doczytałam do końca. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; Znaczy ja przypuszczam, że to jest bardzo prawdopodobne. Przecież tam dokładnie nie ma okreśłenia tak naprawdę, kto brał ten ślub &lt;/&gt; .<br>&lt;who1&gt; No a w sumie Ona przemieniała, Matka Boska przemieniała wodę w wino, czyli &lt;vocal desc="yyy"&gt; znaczy On przemienił, ale na jej prośbę znaczy, ja źle się wysłowiłam. Chrystus przemienił na Jej prośbę. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; A
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego