Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 9
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
w jej pracach zaczęły pojawiać się drewniane belki, wiejskie miotły, narośle drzew, połączone przez rzeźbiarkę płaszczyznami metalowymi. W zeszłym roku artystka po 17-letniej nieobecności w kraju powróciła do Polski i wraz z mężem zamieszkała w Zakopanem.
Mariusz Krzysztof Kozakiewicz ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Przez cztery lata był asystentem na tej uczelni. W latach 1986-91 był dyrektorem artystycznym berlińskiej agencji CONNEX/BBDO. Następnie przez siedem lat prowadził w Berlinie własne studio projektowe - Atelier Grafiki Komputerowej i Design'u.
W "Jatkach" można oglądać jego prace z ostatnich dwudziestu lat - rysunki, malarstwo, grafiki komputerowe.
Komputer stał się dla artysty narzędziem, które
w jej pracach zaczęły pojawiać się drewniane belki, wiejskie miotły, narośle drzew, połączone przez rzeźbiarkę płaszczyznami metalowymi. W zeszłym roku artystka po 17-letniej nieobecności w kraju powróciła do Polski i wraz z mężem zamieszkała w Zakopanem.<br>Mariusz Krzysztof Kozakiewicz ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Przez cztery lata był asystentem na tej uczelni. W latach 1986-91 był dyrektorem artystycznym berlińskiej agencji CONNEX/BBDO. Następnie przez siedem lat prowadził w Berlinie własne studio projektowe - Atelier Grafiki Komputerowej i Design'u.<br>W "Jatkach" można oglądać jego prace z ostatnich dwudziestu lat - rysunki, malarstwo, grafiki komputerowe.<br>Komputer stał się dla artysty narzędziem, które
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego