Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Łukasz
Tytuł: strona o żeglarstwie
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
21), ktoś gra (i śpiewa) szanty.
Od Spinakerów po Romana Roczenia.
MILANO
WARSZAWA, Wyszogrodzka 7
Może to nie całkiem taka typowa tawerna, ale to coś w rodzaju pozostałości po Betsaidzie - co czwartek koncerty. Atmosfera miła i sympatyczna.
WAGABUNDA
WARSZAWA, ul. Reymonta
Co Środę koncert Fire'a, a w soboty innych, ogólnie atmosferka suuuper
WETLINA
WARSZAWA, ul. Wałbrzyska 11 (wyjście z metra Służew od strony Kabat, na tyłach Centrum)
Mała, ale sympatyczna knajpka - nie jest to co prawda typowa tawerna, a raczej pub stylizowany na "klimat beskidzki", ale bardzo często rozbrzmiewają w niej szanty i piosenka turystyczna. Bardzo dobre żarcie!!!
KEJA
WĘGORZEWO
Położona
21), ktoś gra (i śpiewa) szanty.<br>Od Spinakerów po Romana Roczenia.<br>MILANO<br>WARSZAWA, Wyszogrodzka 7<br>Może to nie całkiem taka typowa tawerna, ale to coś w rodzaju pozostałości po Betsaidzie - co czwartek koncerty. Atmosfera miła i sympatyczna. <br>WAGABUNDA<br>WARSZAWA, ul. Reymonta<br>Co Środę koncert Fire'a, a w soboty innych, ogólnie atmosferka suuuper<br>WETLINA<br>WARSZAWA, ul. Wałbrzyska 11 (wyjście z metra Służew od strony Kabat, na tyłach Centrum)<br>Mała, ale sympatyczna knajpka - nie jest to co prawda typowa tawerna, a raczej pub stylizowany na "klimat beskidzki", ale bardzo często rozbrzmiewają w niej szanty i piosenka turystyczna. Bardzo dobre żarcie!!!<br>KEJA<br>WĘGORZEWO<br>Położona
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego