Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2000
bezpieczeństwa gromadzenia i inwestowania środków przekazywanych do funduszy emerytalnych.
Składki będą gromadzone na indywidualnych kontach uczestników. Dla bezpieczeństwa powierzonych przez pracowników środków, nad OFE "Pocztylion" i innymi funduszami emerytalnymi czuwa Urząd Nadzoru nad Funduszami Emerytalnymi.
Regułą OFE "Pocztylion" (jak każdego funduszu) jest nietykalność oszczędności emerytalnych. Można je tylko pomnażać dzięki bezpiecznym i korzystnym inwestycjom (np. w obligacje, bony, papiery wartościowe gwarantowane przez Skarb Państwa, depozyty bankowe, akcje spółek). W imieniu OFE "Pocztylion" zajmować się tym będzie zarządzające nim Powszechne Towarzystwo Emerytalne z udziałem Poczty Polskiej.
Każdy z uprawnionych może należeć tylko do jednego, wybranego przez siebie, funduszu (np. do OFE "Pocztylion
bezpieczeństwa gromadzenia i inwestowania środków przekazywanych do funduszy emerytalnych.<br>Składki będą gromadzone na indywidualnych kontach uczestników. Dla bezpieczeństwa powierzonych przez pracowników środków, nad OFE "Pocztylion" i innymi funduszami emerytalnymi czuwa Urząd Nadzoru nad Funduszami Emerytalnymi.<br>Regułą OFE "Pocztylion" (jak każdego funduszu) jest nietykalność oszczędności emerytalnych. Można je tylko pomnażać dzięki bezpiecznym i korzystnym inwestycjom (np. w obligacje, bony, papiery wartościowe gwarantowane przez Skarb Państwa, depozyty bankowe, akcje spółek). W imieniu OFE "Pocztylion" zajmować się tym będzie zarządzające nim Powszechne Towarzystwo Emerytalne z udziałem Poczty Polskiej.<br>Każdy z uprawnionych może należeć tylko do jednego, wybranego przez siebie, funduszu (np. do OFE "Pocztylion
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego