Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
złodzieje grasowali także w gorczańskich lasach w okolicach Waksmundu. Po zerwaniu kłódek dostali się do jednej z bacówek. Skradli butlę gazową i artykuły spożywcze.
- O tym, że warto oznakować swój rower przekonał się mieszkaniec Nowego Targu, któremu jednoślad zniknął pod koniec kwietnia. 7 maja pojazd powrócił do właściciela. Policja ustaliła bowiem sprawcę kradzieży. Okazał się nim gronkowianin Andrzej K.
- Pomiędzy 6 a 8 maja włamywacze dostali się do dwóch domków campingowych przy ul. Składowej w Nowym Targu. Skradli przenośną radiostację oraz butlę gazową. Pozostawili po sobie mocno zdewastowane pomieszczenia. Straty - 2 tys. zł.
W piątek 7 maja doszło do nieszczęśliwego wypadku
złodzieje grasowali także w gorczańskich lasach w okolicach Waksmundu. Po zerwaniu kłódek dostali się do jednej z bacówek. Skradli butlę gazową i artykuły spożywcze.<br>- O tym, że warto oznakować swój rower przekonał się mieszkaniec Nowego Targu, któremu jednoślad zniknął pod koniec kwietnia. 7 maja pojazd powrócił do właściciela. Policja ustaliła bowiem sprawcę kradzieży. Okazał się nim gronkowianin Andrzej K.<br>- Pomiędzy 6 a 8 maja włamywacze dostali się do dwóch domków campingowych przy ul. Składowej w Nowym Targu. Skradli przenośną radiostację oraz butlę gazową. Pozostawili po sobie mocno zdewastowane pomieszczenia. Straty - 2 tys. zł.<br>W piątek 7 maja doszło do nieszczęśliwego wypadku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego