Typ tekstu: Książka
Autor: Łęcki Włodzimierz
Tytuł: Wielkopolska
Rok: 1997
Początek bocznic 15.a do Żnina i 15.b do Gniezna.

Trasa 15.a

Wągrowiec Domasławek Żnin

42km

Trasa wiedzie przez pagórkowate, bezleśne tereny Pałuk i Wysoczyznę Gnieźnieńską. Szosa nr 251. Równoległa linia kolej. Wągrowiec - Żnin - Inowrocław. W Żninie połączenie z trasą 2.2. Do Damasławka woj.
pilskie, dalej woj. bydgoskie.

0km

WĄGROWIEC

Wyjazd ul. Kcyńską. 4km trasa 15.a. biegnie równolegle z trasą 15.

4km

KALISKA

Skręt w prawo szosą nr 251 (kierunek Inowrocław, Żnin).

7km

TARNOWO PAŁUCKIE

Wieś nad jez. Rgielsko Zachodnie (147ha). Kościół w Tarnowie Pałuckim dzięki polichromii wnętrza zaliczany do najcenniejszych w Polsce.
Obecna świątynia powstała w
Początek bocznic 15.a do Żnina i 15.b do Gniezna.<br><br>&lt;tit&gt;Trasa 15.a<br><br>Wągrowiec Domasławek Żnin&lt;/&gt;<br><br> 42km<br><br>Trasa wiedzie przez pagórkowate, bezleśne tereny Pałuk i Wysoczyznę Gnieźnieńską. Szosa nr 251. Równoległa linia kolej. Wągrowiec - Żnin - Inowrocław. W Żninie połączenie z trasą 2.2. Do Damasławka woj.<br>pilskie, dalej woj. bydgoskie.<br><br>0km<br><br>&lt;tit&gt;WĄGROWIEC&lt;/&gt;<br><br>Wyjazd ul. Kcyńską. 4km trasa 15.a. biegnie równolegle z trasą 15.<br><br>4km<br><br>&lt;tit&gt;KALISKA&lt;/&gt;<br><br>Skręt w prawo szosą nr 251 (kierunek Inowrocław, Żnin).<br><br>7km<br><br>&lt;tit&gt;TARNOWO PAŁUCKIE&lt;/&gt;<br><br>Wieś nad jez. Rgielsko Zachodnie (147ha). Kościół w Tarnowie Pałuckim dzięki polichromii wnętrza zaliczany do najcenniejszych w Polsce.<br>Obecna świątynia powstała w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego