Typ tekstu: Czat
Tytuł: o grzybach i polityce
Rok: 2004
literki na klawiaturze spróbujcie łatwe naprawdę
witam 1 witam 1 was wszystkich z mazur serdecznie
no tak chwila to strasznie ulotna rzecz
Chcesz (chcecie) Pomoc? Jak tak to wejdź (-cie) na ten adres dzięki twojemu (waszym) kliknięciu (-om) mogę pokonać anglików lub innych ludzi z innych krajów (pamiętaj [-cie] klikaj [-cie] codziennie.
witamy ruciane hura
witam
cieszę się
cześć krycia, cześć
powiedzcie jaka pogoda ..u mnie jesienna
każdy by się cieszył ale nie każdy chce
piękne lato
zapraszam do Brukseli
przyglądam się wam ale jednej wczorajszej halinki brak
pochmurno ...i zimno
nawet czasem pokropi deszcz
może coś ja zatrzymało
ale pewnie
literki na klawiaturze spróbujcie łatwe naprawdę&lt;/&gt;<br>&lt;WHO5&gt;witam 1 witam 1 was wszystkich z mazur serdecznie&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;no tak chwila to strasznie ulotna rzecz&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt;Chcesz (chcecie) Pomoc? Jak tak to wejdź (-cie) na ten adres &lt;gap reason="privacy"&gt; dzięki twojemu (waszym) kliknięciu (-om) mogę pokonać anglików lub innych ludzi z innych krajów (pamiętaj [-cie] klikaj [-cie] codziennie. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;witamy ruciane hura&lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt;witam&lt;/&gt;<br>&lt;WHO5&gt;cieszę się&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;cześć krycia, cześć &lt;gap reason="privacy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;powiedzcie jaka pogoda ..u mnie jesienna&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;każdy by się cieszył ale nie każdy chce&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;piękne lato&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;zapraszam do Brukseli&lt;/&gt;<br>&lt;WHO5&gt;przyglądam się wam ale jednej wczorajszej halinki brak&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;pochmurno ...i zimno&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;nawet czasem pokropi deszcz&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;może coś ja zatrzymało&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;ale pewnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!