Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
każdy. Kiedy jesteś podniecona, naczynia krwionośne rozszerzają się, poprawia się krążenie, głowa przestaje boleć, a nos się udrażnia. Może to wydaje ci się nieprawdopodobne, ale warto spróbować. To najmilsza i najbardziej naturalna terapia.

6.Nieczynny nos ma swoje plusy - w końcu nie będą cię rozpraszać takie rzeczy jak palący się czajnik czy inne drobiazgi.

7.Istnieje pewna niewielka szansa, że zarazisz tym katarem również jego, a wtedy będziecie mogli spędzić dużo czasu razem pod kołdrą.

8.Jakkolwiek źle byś się czuła, trochę czułości i uścisków na pewno poprawi ci samopoczucie.

9.Chorobę trzeba wypocić. Czy znasz jakiś lepszy sposób,
aby spocić
każdy. Kiedy jesteś podniecona, naczynia krwionośne rozszerzają się, poprawia się krążenie, głowa przestaje boleć, a nos się udrażnia. Może to wydaje ci się nieprawdopodobne, ale warto spróbować. To najmilsza i najbardziej naturalna terapia.<br><br>6.Nieczynny nos ma swoje plusy - w końcu nie będą cię rozpraszać takie rzeczy jak palący się czajnik czy inne drobiazgi.<br><br>7.Istnieje pewna niewielka szansa, że zarazisz tym katarem również jego, a wtedy będziecie mogli spędzić dużo czasu razem pod kołdrą.<br><br>8.Jakkolwiek źle byś się czuła, trochę czułości i uścisków na pewno poprawi ci samopoczucie.<br><br>9.Chorobę trzeba wypocić. Czy znasz jakiś lepszy sposób, <br>aby spocić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego