Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: listy i ulotki polityczne i społeczne
Rok: 2000
są plany budowy mieszkań komunalnych? Dlaczego nie jest to uwzględnione w planach rozwoju Gminy Ursynów, kiedy jest ponad 30 mln zł nadwyżki budżetowej? Gdzie się podziała realizacja polityki przeciwdziałającej bezrobociu?
Gmina Ursynów Gminą ekologiczną.
* Szybkie przeciwdziałanie zagrożeniom dla środowiska to sprawa pierwszoplanowa. Postępuje degradacja Skarpy Wiślanej, Jeziorka Imielińskiego. Postępuje systematyczne dewastowanie Lasu Kabackiego i jego urządzeń rekreacyjnych. Grozi nam katastrofa ekologiczna w postaci Trasy A-2, Czy zdrowie nas, mieszkańców Ursynowa nie liczy się zupełnie? Brońmy tej enklawy czystego powietrza!
Przeciwdziałanie opieszałości i biurokratyzacji w Urzędzie Gminy.
* Najwyższy czas skończyć w Urzędzie Gminy z brakiem fachowości wśród urzędników. Specjalista w Urzędzie
są plany budowy mieszkań komunalnych? Dlaczego nie jest to uwzględnione w planach rozwoju Gminy Ursynów, kiedy jest ponad 30 mln zł nadwyżki budżetowej? Gdzie się podziała realizacja polityki przeciwdziałającej bezrobociu?<br>&lt;hi&gt;Gmina Ursynów Gminą ekologiczną.&lt;/&gt;<br>* Szybkie przeciwdziałanie zagrożeniom dla środowiska to sprawa pierwszoplanowa. Postępuje degradacja Skarpy Wiślanej, Jeziorka Imielińskiego. Postępuje systematyczne dewastowanie Lasu Kabackiego i jego urządzeń rekreacyjnych. Grozi nam katastrofa ekologiczna w postaci Trasy A-2, Czy zdrowie nas, mieszkańców Ursynowa nie liczy się zupełnie? Brońmy tej enklawy czystego powietrza!<br>&lt;hi&gt;Przeciwdziałanie opieszałości i biurokratyzacji w Urzędzie Gminy.&lt;/&gt;<br>* Najwyższy czas skończyć w Urzędzie Gminy z brakiem fachowości wśród urzędników. Specjalista w Urzędzie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego