Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Odbudowy Polski). Projekt prezydencki wpłynął do Sejmu w listopadzie ubiegłego roku, senacki 20 marca. Dopiero w połowie kwietnia odbyło się pierwsze czytanie, a specjalna podkomisja tak naprawdę zaczęła pracować w dniach, kiedy już wybuchła afera i wszyscy zaczęli wołać, że natychmiast potrzebny jest sąd lustracyjny. Jeszcze gorzej rzecz wygląda z dobrodziejstwem powszechnego dostępu do teczek. Komisja nadzwyczajna powołana do tej sprawy nie robi nic.

Pole do lustrowania pozaustawowego jest więc nadal otwarte, a już rzuconymi oskarżeniami można będzie żonglować. Pojawienie się następnych nazwisk jest li tylko kwestią czasu.


Wzorowy ekologicznie projekt budowy autostrady wzbudza protesty

Zieloni na drzewach

Po III Rzeszy
Odbudowy Polski). Projekt prezydencki wpłynął do Sejmu w listopadzie ubiegłego roku, senacki 20 marca. Dopiero w połowie kwietnia odbyło się pierwsze czytanie, a specjalna podkomisja tak naprawdę zaczęła pracować w dniach, kiedy już wybuchła afera i wszyscy zaczęli wołać, że natychmiast potrzebny jest sąd lustracyjny. Jeszcze gorzej rzecz wygląda z dobrodziejstwem powszechnego dostępu do teczek. Komisja nadzwyczajna powołana do tej sprawy nie robi nic.<br><br> Pole do lustrowania &lt;orig&gt;pozaustawowego&lt;/&gt; jest więc nadal otwarte, a już rzuconymi oskarżeniami można będzie żonglować. Pojawienie się następnych nazwisk jest li tylko kwestią czasu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Wzorowy ekologicznie projekt budowy autostrady wzbudza protesty&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zieloni na drzewach&lt;/&gt;<br><br> &lt;intro&gt;Po III Rzeszy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego