Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o jedzeniu,o gospodarstwie domowym
Rok powstania: 2001
idzie, tylko w psie, mówi. W czarnym dogu w psie idzie mówi nawet można obronnego psa zrobić, ale z piaskowego to pan nie zrobisz obronnego psa. Ani stróżującego, mówi, ani obronnego.
Stróżującego też nie?
Nie zrobi z niej nic. To jest mówi to jest mówi pies dla przyjemności.
No i dobrze. Będziesz miał maskotkę po prostu, no.
A przecież ona po to była kupiona.
Przyjaciółkę.
No ale po co ona była wzięta? Po to była wzięta. Przecież nigdy nie miało nie było założenia, że ona będzie jakimś obronnym psem czy stróżującym, nie?
Tak, a w sumie tak pilnować za bardzo to też
idzie, tylko w psie, mówi. W czarnym dogu w psie idzie mówi nawet można obronnego psa zrobić, ale z piaskowego to pan nie zrobisz obronnego psa. &lt;vocal desc="laugh"&gt; Ani stróżującego, mówi, ani obronnego.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Stróżującego też nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie zrobi z niej nic. &lt;vocal desc="laugh"&gt; To jest mówi to jest mówi pies dla przyjemności. &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No i dobrze. Będziesz miał maskotkę po prostu, no.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;A przecież ona po to była kupiona.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Przyjaciółkę.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No ale po co ona była wzięta? Po to była wzięta. Przecież nigdy nie miało nie było założenia, że ona będzie jakimś obronnym psem czy stróżującym, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak, a w sumie tak pilnować za bardzo to też
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego