Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
początku tego chciał. Dlatego, gdy było już po terminie, a Krzysztof musiał wyjechać na tydzień, zdecydowaliśmy się wywołać poród. Poszło gładko. Rano przyjechaliśmy do kliniki, a o 21.20 urodziła się Angelika.
Krzysztof sprawdza się jako ojciec?
- Nie ma problemu z przewijaniem i kąpaniem córeczki. Jeśli mąż tylko jest w domu, zajmuje się małą i chętnie się z nią bawi. Wciąż coś dla niej przywozi: książki, zabawki edukacyjne. Z pewnością to typ ojca dbającego o rozwój psychiczny i fizyczny dziecka. Sam lubi sporty ekstremalne, więc Angelika pewnie będzie musiała nadążać za tatusiem.
Nie będziesz się bała?
- Oczywiście, że tak! Czasem będę
początku tego chciał. Dlatego, gdy było już po terminie, a Krzysztof musiał wyjechać na tydzień, zdecydowaliśmy się wywołać poród. Poszło gładko. Rano przyjechaliśmy do kliniki, a o 21.20 urodziła się Angelika.&lt;/&gt;<br>&lt;who14&gt;Krzysztof sprawdza się jako ojciec?&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;- Nie ma problemu z przewijaniem i kąpaniem córeczki. Jeśli mąż tylko jest w domu, zajmuje się małą i chętnie się z nią bawi. Wciąż coś dla niej przywozi: książki, zabawki edukacyjne. Z pewnością to typ ojca dbającego o rozwój psychiczny i fizyczny dziecka. Sam lubi sporty ekstremalne, więc Angelika pewnie będzie musiała nadążać za tatusiem.&lt;/&gt;<br>&lt;who14&gt;Nie będziesz się bała?&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;- Oczywiście, że tak! Czasem będę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego