Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 36
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Wydziale Malarstwa. Jego mistrzami byli Czesław Rzepiński i Halina Rudzka-Cybisowa. Przez wiele lat był nauczycielem plastyki w sądeckich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Brał udział w wielu plenerach w kraju i za granicą, jego udziałem było wiele nagród i wyróżnień. Na zakopiańską wystawę złożyły się jego pastele i rysunki, choć dorobek artystyczny jest o wiele bogatszy, choćby o akwarele i oleje.
(aza)"Trauma" w MOK-u

Dziś (9 września) o godz. 19 odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu premiera spektaklu "Trauma". Dochód z przedstawienia zostanie przekazany na cel charytatywny - na zakup mammografu dla miejscowego szpitala.
- "Trauma" to spektakl
Wydziale Malarstwa. Jego mistrzami byli Czesław Rzepiński i Halina Rudzka-Cybisowa. Przez wiele lat był nauczycielem plastyki w sądeckich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Brał udział w wielu plenerach w kraju i za granicą, jego udziałem było wiele nagród i wyróżnień. Na zakopiańską wystawę złożyły się jego pastele i rysunki, choć dorobek artystyczny jest o wiele bogatszy, choćby o akwarele i oleje.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;"Trauma" w MOK-u&lt;/tit&gt;<br><br>Dziś (9 września) o godz. 19 odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu premiera spektaklu "Trauma". Dochód z przedstawienia zostanie przekazany na cel charytatywny - na zakup mammografu dla miejscowego szpitala.<br>- "Trauma" to spektakl
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego