Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
czytają Polacy. W dwa miesiące staliśmy się największym dziennikiem w Polsce. I za to bardzo Państwu dziękuję! Za to, że codziennie nas czytacie. Że chcecie państwo dowiadywać się o Polsce i świecie za naszym pośrednictwem. Zapewniam Państwa, że dla mnie i każdego dziennikarza pracującego w Fakcie to ogromna satysfakcja i duma.
Drodzy Czytelnicy! Zapewniam Was, że od sukcesu nie zawróci się nam w głowach. My, dziennikarze, jesteśmy jednymi z Was, mamy te same problemy i radości. Codziennie razem je przeżywamy. Dlatego obiecuję, że Fakt nadal będzie po Waszej stronie.
GRZEGORZ JANKOWSKI redaktor naczelny

To będzie test dla Platformy
Warunki, jakie Platforma
czytają Polacy. W dwa miesiące staliśmy się największym dziennikiem w Polsce. I za to bardzo Państwu dziękuję! Za to, że codziennie nas czytacie. Że chcecie państwo dowiadywać się o Polsce i świecie za naszym pośrednictwem. Zapewniam Państwa, że dla mnie i każdego dziennikarza pracującego w Fakcie to ogromna satysfakcja i duma.<br>Drodzy Czytelnicy! Zapewniam Was, że od sukcesu nie zawróci się nam w głowach. My, dziennikarze, jesteśmy jednymi z Was, mamy te same problemy i radości. Codziennie razem je przeżywamy. Dlatego obiecuję, że Fakt nadal będzie po Waszej stronie.<br>&lt;au&gt;GRZEGORZ JANKOWSKI redaktor naczelny&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;To będzie test dla Platformy&lt;/&gt;<br>Warunki, jakie Platforma
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego