Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 6
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
które dostały się na podest ciężarówki, reszta uczestniczyła w tym niecodziennym pochodzie raczej biernie. Konkurs na najciekawsze przebranie wygrali właściciele tekturowego czołgu "Rudy 102", pełznącego przed ciężarówką (konstrukcja czołgu opierała się na dwóch rowerach). Parada wzbudziła ogromne zainteresowanie mieszkańców miasta, którzy tłumnie oblegali okna swych domów.
Techno-parady to nowy element w kulturze europejskiej. Największą i najsłynniejszą jest berlińska "Love Parade", w której przed rokiem wzięło udział prawie 1,5 miliona fanów muzyki techno z całej Europy.
Plonem gorzowskiej "Parady przyjaźni" była - prócz przełamania pierwszych lodów - wystawa fotograficzna, prezentowana w końcu maja na skwerze przy Empiku.

Jak na studia - to do
które dostały się na podest ciężarówki, reszta uczestniczyła w tym niecodziennym pochodzie raczej biernie. Konkurs na najciekawsze przebranie wygrali właściciele tekturowego czołgu "Rudy 102", pełznącego przed ciężarówką (konstrukcja czołgu opierała się na dwóch rowerach). Parada wzbudziła ogromne zainteresowanie mieszkańców miasta, którzy tłumnie oblegali okna swych domów.<br>Techno-parady to nowy element w kulturze europejskiej. Największą i najsłynniejszą jest berlińska "Love Parade", w której przed rokiem wzięło udział prawie 1,5 miliona fanów muzyki techno z całej Europy.<br>Plonem gorzowskiej "Parady przyjaźni" była - prócz przełamania pierwszych lodów - wystawa fotograficzna, prezentowana w końcu maja na skwerze przy Empiku.<br><br>&lt;tit&gt;Jak na studia - to do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego