Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Norwegię 2:1 (1:0).
W 19. minucie bramkę dla Białorusi strzelił Aleksander Chackiewicz. Wyrównał w 68 min Ole Gunnar Solskjaer. Kiedy już wydawało się, że mecz zakończy się remisem, Roman Wasiliuk w 90. min dobił gości. W ten sposób praktycznie pozbawił już Norwegów szans na odegranie większej roli w eliminacjach.
W drugim eliminacyjnym meczu w grupie 5. piłkarze Walii zremisowali na własnym boisku z Ukrainą 1:1 (1:0).
Prowadzenie dla Walijczyków zdobył John Hartson w 11. min, dla Ukrainy wyrównał natomiast Andrij Szewczenko w 52. min spotkania. Remis Ukraińców spowodował, że ich strata w grupie do biało-czerwonych zwiększyła
Norwegię 2:1 (1:0).<br>W 19. minucie bramkę dla Białorusi strzelił Aleksander Chackiewicz. Wyrównał w 68 min Ole Gunnar Solskjaer. Kiedy już wydawało się, że mecz zakończy się remisem, Roman Wasiliuk w 90. min dobił gości. W ten sposób praktycznie pozbawił już Norwegów szans na odegranie większej roli w eliminacjach.<br>W drugim eliminacyjnym meczu w grupie 5. piłkarze Walii zremisowali na własnym boisku z Ukrainą 1:1 (1:0).<br>Prowadzenie dla Walijczyków zdobył John Hartson w 11. min, dla Ukrainy wyrównał natomiast Andrij Szewczenko w 52. min spotkania. Remis Ukraińców spowodował, że ich strata w grupie do biało-czerwonych zwiększyła