Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2918
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
publicznej.
Piotr Kraśko - autor programu, ilustrował rozmowę czołówkami programów o kulturze i wypowiedziami autorytetów z telewizją związanych (aktorzy, redaktor, kompozytor, autor scenariuszy, reżyser), bo te osoby mógł spotkać na korytarzu gmachu przy Woronicza. Potencjalni odbiorcy programów o kulturze (np. nauczyciel, lekarz, adwokat, student, pracownik wyższej uczelni, rolnik, uczeń, gospodyni domowa etc.) do głosu nie zostali dopuszczeni.
Czas programu się skończył i widzowie nie dowiedzieli się, czy jest kultura w telewizji, czy jej nie ma, a więc zadanie programu zostało spełnione - chaos się pogłębił, redundancja wzrosła.
Nie trzeba wielkiej filozofii - widz to wie, że po raz kolejny jest nabijany w butelkę. Telewizja
publicznej.<br>Piotr Kraśko - autor programu, ilustrował rozmowę czołówkami programów o kulturze i wypowiedziami autorytetów z telewizją związanych (aktorzy, redaktor, kompozytor, autor scenariuszy, reżyser), bo te osoby mógł spotkać na korytarzu gmachu przy Woronicza. Potencjalni odbiorcy programów o kulturze (np. nauczyciel, lekarz, adwokat, student, pracownik wyższej uczelni, rolnik, uczeń, gospodyni domowa etc.) do głosu nie zostali dopuszczeni. <br>Czas programu się skończył i widzowie nie dowiedzieli się, czy jest kultura w telewizji, czy jej nie ma, a więc zadanie programu zostało spełnione - chaos się pogłębił, redundancja wzrosła. <br>Nie trzeba wielkiej filozofii - widz to wie, że po raz kolejny jest nabijany w butelkę. Telewizja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego