Nr: 01.03 (2)
kilkuminutową stratą do zwycięzcy, Hiszpana Josepa-Marii Servii, ukończyli odcinek. Problemy miał również Claude Arnoux, którego buggy zablokowało trasę. Zmusiło to organizatorów do przerwania zawodów. Pozostałym załogom samochodowym zaliczono średni wynik z 10 najsłabszych przejazdów, a start ciężarówek w ogóle odwołano.
Łukasz Komornicki z Rafałem Martonem (Mitsubishi Pajero) startowali przed feralnym buggy - zajęli 27. miejsce. Jedyny problem, jaki ich spotkał, to awaria spryskiwacza przedniej szyby. - Trudno było wyczyścić zabłoconą szybę na sucho - relacjonowali Polacy.
ADAM POTOCKI

Pech Rybaka
Radosław Rybak (31 l.), skrzydłowy reprezentacji Polski siatkarzy, może mówić o ogromnym pechu. Zamiast na turniej kwalifikacyjny do igrzysk, udał się do domu
kilkuminutową stratą do zwycięzcy, Hiszpana Josepa-Marii Servii, ukończyli odcinek. Problemy miał również Claude Arnoux, którego buggy zablokowało trasę. Zmusiło to organizatorów do przerwania zawodów. Pozostałym załogom samochodowym zaliczono średni wynik z 10 najsłabszych przejazdów, a start ciężarówek w ogóle odwołano.<br>Łukasz Komornicki z Rafałem Martonem (Mitsubishi Pajero) startowali przed feralnym buggy - zajęli 27. miejsce. Jedyny problem, jaki ich spotkał, to awaria spryskiwacza przedniej szyby. &lt;q&gt;- Trudno było wyczyścić zabłoconą szybę na sucho&lt;/&gt; - relacjonowali Polacy.<br>&lt;au&gt;ADAM POTOCKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Pech Rybaka&lt;/&gt;<br>Radosław Rybak (31 l.), skrzydłowy reprezentacji Polski siatkarzy, może mówić o ogromnym pechu. Zamiast na turniej kwalifikacyjny do igrzysk, udał się do domu