Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Stronnictwa Narodowego ze Słupska, oskarżył w 2003 r. szefa lokalnych Wszechpolaków Bolesława Wasielewicza o napaść, pobicie i wrzucenie do stawu w środku zimy. Tuż po tym jak Bronk zgłosił sprawę do prokuratury, zobaczył siebie na kilku tysiącach plakatów w całym mieście. U góry informacja: "Pierwszy ślub gejowski w Polsce", poniżej fotomontaż zdjęć Bronka i popularnego aktora Kevina Aistona (podpisanego nazwiskiem innego aktora, Steffena Mölera), na dole adres Bronka, dzień oraz godzina spotkania.
Ostatecznie prokuratura umorzyła sprawę pobicia, z racji "niedostatecznego uprawdopodobnienia zaistnienia przestępstwa" - obie strony miały swoich świadków.

Wszechpolak Bolesław Wasielewicz, student historii w Słupsku, dwukrotnie był już dyscyplinarnie usuwany z
Stronnictwa Narodowego ze Słupska, oskarżył w 2003 r. szefa lokalnych Wszechpolaków Bolesława Wasielewicza o napaść, pobicie i wrzucenie do stawu w środku zimy. Tuż po tym jak Bronk zgłosił sprawę do prokuratury, zobaczył siebie na kilku tysiącach plakatów w całym mieście. U góry informacja: "Pierwszy ślub gejowski w Polsce", poniżej fotomontaż zdjęć Bronka i popularnego aktora Kevina Aistona (podpisanego nazwiskiem innego aktora, Steffena Mölera), na dole adres Bronka, dzień oraz godzina spotkania.<br>Ostatecznie prokuratura umorzyła sprawę pobicia, z racji "niedostatecznego uprawdopodobnienia zaistnienia przestępstwa" - obie strony miały swoich świadków.<br><br>Wszechpolak Bolesław Wasielewicz, student historii w Słupsku, dwukrotnie był już dyscyplinarnie usuwany z
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!