Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zarzuty: wicekomendantowi Polowi, Grażynie Biskupskiej, wówczas naczelniczce wydziału terroru kryminalnego KSP i Kubie Jałoszyńskiemu, dowodzącemu pionem antyterrorystycznym CBŚ. Zarzuty dotyczą głównie braku planu akcji i niedostatków w nadzorze. Tymczasem plan był sporządzony, chociaż nie przewidywał, że bandyci zdalnie odpalą bombę umieszczoną na tarasie willi, w której się schronili.

Zarzuty postawione funkcjonariuszom stały się podstawą do ich odwołań z pełnionych funkcji. Dla policjantów to kolejny sygnał, że kiedy ktoś z ich grona wpada w kłopoty, przełożeni nie biorą pod uwagę poprzednich zasług. Pol, Biskupska i Jałoszyński zawsze uważani byli za supergliniarzy.

W KSP doszło też do innych przetasowań. Odwołano naczelnika wydziału zabójstw
zarzuty: wicekomendantowi Polowi, Grażynie Biskupskiej, wówczas naczelniczce wydziału terroru kryminalnego KSP i Kubie Jałoszyńskiemu, dowodzącemu pionem antyterrorystycznym CBŚ. Zarzuty dotyczą głównie braku planu akcji i niedostatków w nadzorze. Tymczasem plan był sporządzony, chociaż nie przewidywał, że bandyci zdalnie odpalą bombę umieszczoną na tarasie willi, w której się schronili.<br><br>Zarzuty postawione funkcjonariuszom stały się podstawą do ich odwołań z pełnionych funkcji. Dla policjantów to kolejny sygnał, że kiedy ktoś z ich grona wpada w kłopoty, przełożeni nie biorą pod uwagę poprzednich zasług. Pol, Biskupska i Jałoszyński zawsze uważani byli za supergliniarzy.<br><br>W KSP doszło też do innych przetasowań. Odwołano naczelnika wydziału zabójstw
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego