Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
i teatralnych XX-lecia międzywojennego.
(PAP)Każdy chce autograf Paula Sir Paul McCartney, były wokalista legendarnego zespołu The Beatles prezentuje egzemplarze antologii swojej poezji oraz składają autografy podczas spotkania w księgarni WH Smiths w rodzinnym mieście Liverpool 21 marca. Ponad 1000 wielbicieli McCartneya zgromadziło się przed księgarnią, aby spotkać swego idola i dostać autograf na jego książce.
(PAP)Ruszyły targi książki technicznej

książki Sześćdziesięciu trzech wydawców z całej Polski bierze udział we Wrocławskich Targach Książki Naukowej.
Targi rozpoczęły się w środę w głównym gmachu Politechniki Wrocławskiej. Impreza potrwa do soboty. Wstęp na targi jest wolny.
(PAP)Związkowcy będą mieli encyklopedię

Książki
i teatralnych XX-lecia międzywojennego.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Każdy chce autograf Paula&lt;/&gt; Sir Paul McCartney, były wokalista legendarnego zespołu The Beatles prezentuje egzemplarze antologii swojej poezji oraz składają autografy podczas spotkania w księgarni WH Smiths w rodzinnym mieście Liverpool 21 marca. Ponad 1000 wielbicieli McCartneya zgromadziło się przed księgarnią, aby spotkać swego idola i dostać autograf na jego książce.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ruszyły targi książki technicznej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;książki&lt;/&gt; Sześćdziesięciu trzech wydawców z całej Polski bierze udział we Wrocławskich Targach Książki Naukowej.<br>Targi rozpoczęły się w środę w głównym gmachu Politechniki Wrocławskiej. Impreza potrwa do soboty. Wstęp na targi jest wolny.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Związkowcy będą mieli encyklopedię&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Książki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego