Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
czasu, by dorosnąć.

4. Rozkoszne dziurki

Nosi stare dżinsy? To znak, że jest sentymentalny i niełatwo rezygnuje ze swoich przyzwyczajeń. Może przyzwyczai się do ciebie?Kiedy stanowczo odmówić?

Nic z tego, kotku

5 powodów, by powiedzieć nie, nawet jeśli twoje ciało stanowczo krzyczy: tak!
On jest żonaty (niezależnie od tego, jak bardzo przekonująco tłumaczy, że żona wcale go nie rozumie i wcale ze sobą nie śpią).
Twoja najlepsza przyjaciółka oszalała na jego punkcie (niezależnie jak bardzo on pozostaje obojętny).
Ty oszalałaś, on oszalał, nikt nie ma nic przeciwko waszemu wspólnemu szaleństwu, ale żadne z was nie ma ze sobą prezerwatywy.
Jedno z
czasu, by dorosnąć.<br><br>4. Rozkoszne dziurki<br><br>Nosi stare dżinsy? To znak, że jest sentymentalny i niełatwo rezygnuje ze swoich przyzwyczajeń. Może przyzwyczai się do ciebie?&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kiedy stanowczo odmówić?&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nic z tego, kotku&lt;/&gt;<br><br>5 powodów, by powiedzieć nie, nawet jeśli twoje ciało stanowczo krzyczy: tak!<br>On jest żonaty (niezależnie od tego, jak bardzo przekonująco tłumaczy, że żona wcale go nie rozumie i wcale ze sobą nie śpią).<br>Twoja najlepsza przyjaciółka oszalała na jego punkcie (niezależnie jak bardzo on pozostaje obojętny).<br>Ty oszalałaś, on oszalał, nikt nie ma nic przeciwko waszemu wspólnemu szaleństwu, ale żadne z was nie ma ze sobą prezerwatywy.<br>Jedno z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego