Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Nie jest do tego ani merytorycznie, ani moralnie przygotowany. Wielu przykładów na to dostarczył ubiegły, a dostarczy ich także zapewne nowy, 2004 rok.
JAROSŁAW KACZYŃSKI prezes i poseł PiS

Szanowny Panie Sikorski...
Wiem, że wobec zawalenia się systemu ochrony zdrowia izby wytrzeźwień to małe piwo (nomen omen). Ale ciekawi mnie, jak to możliwe, że bez podstawy prawnej działają sobie w najlepsze podległe pańskiemu resortowi miejsca, gdzie można kogoś zamknąć, a często przy okazji sponiewierać i okraść (piszemy o tym w dziale Polityka).
Może nic się w tej sprawie nie robi, bo izby wytrzeźwień są unikatem w światowej skali i znalazły się
Nie jest do tego ani merytorycznie, ani moralnie przygotowany. Wielu przykładów na to dostarczył ubiegły, a dostarczy ich także zapewne nowy, 2004 rok.<br>&lt;au&gt;JAROSŁAW KACZYŃSKI prezes i poseł PiS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Szanowny Panie Sikorski...&lt;/&gt;<br>Wiem, że wobec zawalenia się systemu ochrony zdrowia izby wytrzeźwień to małe piwo (nomen omen). Ale ciekawi mnie, jak to możliwe, że bez podstawy prawnej działają sobie w najlepsze podległe pańskiemu resortowi miejsca, gdzie można kogoś zamknąć, a często przy okazji sponiewierać i okraść (piszemy o tym w dziale Polityka).<br>Może nic się w tej sprawie nie robi, bo izby wytrzeźwień są unikatem w światowej skali i znalazły się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego