Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
szef amerykańskiej delegacji na rozmowy rozbrojeniowe w Genewie Max Kampelman, zdaniem którego USA, dla zdobycia sobie zaufania Rosji, powinny zaoferować pomoc w budowie jej własnego systemu obrony antyrakietowej przy użyciu amerykańskiej technologii. - Wbrew niektórym opiniom oceniamy Putina realistycznie, wiemy, skąd się wywodzi. Mimo to w pewnych dziedzinach współpraca jest absolutnie konieczna, ale czy do niej dojdzie, zależy to ostatecznie od Rosji - mówi zastrzegający sobie anonimowość przedstawiciel administracji. Waszyngton wyciąga rękę do rosyjskiego prezydenta. Zbliżający się szczyt w Moskwie to początek dialogu.

Autor jest korespondentem PAP w Waszyngtonie.


Człowiek i jego głód

JACEK SIERADZKI

Teatr introwertyczny Pawła Miśkiewicza

Teatr introwertyczny? Kto wie
szef amerykańskiej delegacji na rozmowy rozbrojeniowe w Genewie Max Kampelman, zdaniem którego USA, dla zdobycia sobie zaufania Rosji, powinny zaoferować pomoc w budowie jej własnego systemu obrony antyrakietowej przy użyciu amerykańskiej technologii. - Wbrew niektórym opiniom oceniamy Putina realistycznie, wiemy, skąd się wywodzi. Mimo to w pewnych dziedzinach współpraca jest absolutnie konieczna, ale czy do niej dojdzie, zależy to ostatecznie od Rosji - mówi zastrzegający sobie anonimowość przedstawiciel administracji. Waszyngton wyciąga rękę do rosyjskiego prezydenta. Zbliżający się szczyt w Moskwie to początek dialogu.<br><br>Autor jest korespondentem PAP w Waszyngtonie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Człowiek i jego głód&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;JACEK SIERADZKI&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Teatr introwertyczny Pawła Miśkiewicza&lt;/&gt;<br><br>Teatr introwertyczny? Kto wie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!