Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 4 (34)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1962
się wszystkie cięgła i dopływ paliwa za pomocą kolanka, sprawdza się działanie przepustnic i zakłada się filtr powietrza. Z kolei należy przyspieszyć zapłon i uruchomić silnik.
Montaż gaźnika samochodach M20 (GAZ-69A) przeprowadza się w analogiczny sposób, jak w zastosowaniu do poprzednich odmian, z tą tylko różnicą, że nie jest konieczne założenie pośredniego kołnierza na kolektor.
We wszystkich trzech opisanych wypadkach zaleca się - w pierwszym okresie eksploatacji - staranną obserwację zachowania się pojazdu, który powinien po tej zmianie wykazywać nieco lepsze właściwości dynamiczne i mniejsze zużycie paliwa. W razie nieuzyskania tych właściwości należy szukać przyczyny w silniku (przede wszystkim w ustawieniu zapłonu
się wszystkie cięgła i dopływ paliwa za pomocą kolanka, sprawdza się działanie przepustnic i zakłada się filtr powietrza. Z kolei należy przyspieszyć zapłon i uruchomić silnik.<br>&lt;hi&gt;Montaż gaźnika samochodach&lt;/hi&gt; M20 (GAZ-69A) przeprowadza się w analogiczny sposób, jak w zastosowaniu do poprzednich odmian, z tą tylko różnicą, że nie jest konieczne założenie pośredniego kołnierza na kolektor.<br>We wszystkich trzech opisanych wypadkach zaleca się - w pierwszym okresie eksploatacji - staranną obserwację zachowania się pojazdu, który powinien po tej zmianie wykazywać nieco lepsze właściwości dynamiczne i mniejsze zużycie paliwa. W razie nieuzyskania tych właściwości należy szukać przyczyny w silniku (przede wszystkim w ustawieniu zapłonu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!