Typ tekstu: Książka
Autor: Grochowiak Stanisław
Tytuł: Seans
Rok: 1997
wyraziła - "jeszcze przez sto lat będzie chodził po świecie i truł swoje nadęte komunały".
- Teraz, kiedy będziesz w Londynie, zostanę już zupełnie sam - powiedziało nagle coś we mnie, i to tak smutno, że aż się wzdrygnąłem.
- Witold, zajmij się czymś - odrzekł twardo. - Nie wiem: powieść napisz, otwórz jakąś firmę, tylko, kurwa, nie siedź melancholijnie zapatrzony we własny pępek!
Pożegnaliśmy się; jeszcze kilka tygodni się w pępek gapiłem, a później poznałem Ewę Sz.

Była sobota, wypaliłem ostatnią paczkę przysługujących na kartkę papierosów, więc ruszyłem w obchód kawiarnianych szatni, gdzie - jeśli gościa znano i odpowiednio płacił - wyczarowywano papierosy bezkartkowe.
Kawiarnia "Mokotowska" koło placu
wyraziła - "jeszcze przez sto lat będzie chodził po świecie i truł swoje nadęte komunały".<br>- Teraz, kiedy będziesz w Londynie, zostanę już zupełnie sam - powiedziało nagle coś we mnie, i to tak smutno, że aż się wzdrygnąłem.<br>- Witold, zajmij się czymś - odrzekł twardo. - Nie wiem: powieść napisz, otwórz jakąś firmę, tylko, kurwa, nie siedź melancholijnie zapatrzony we własny pępek!<br>Pożegnaliśmy się; jeszcze kilka tygodni się w pępek gapiłem, a później poznałem Ewę Sz.<br><br> Była sobota, wypaliłem ostatnią paczkę przysługujących na kartkę papierosów, więc ruszyłem w obchód kawiarnianych szatni, gdzie - jeśli gościa znano i odpowiednio płacił - wyczarowywano papierosy bezkartkowe.<br>Kawiarnia "Mokotowska" koło placu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego