Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kobieta i Życie
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1954
kol. Drolińska nie nadaje się na instruktora K.O., dlatego że choroba w dużym stopniu utrudnia jej pracę, po drugie jest już starszą niewiastą, nie ma nowych metod pracy z młodzieżą.
Zarz. Powiatowy ZMP w Koszalinie został zobowiązany do rozwinięcia życia kulturalnego w zespole poprzez systematyczny dojazd instruktorów".
Jeszcze bardziej lakoniczna jest odpowiedź Zjednoczenia PGR Koszalin. "Jest nieprawdą, aby świetlica nie była obecnie żywotna. Uposażenie świetlicy jest dobre i niewymaga komentarzy". Krótko mówiąc - wyjątkowa świetlica.
Relacja o świetnym rozwoju życia kulturalno - oświatowego w Strzegowie wywołała odwrotny skutek. Zamiast nas uspokoić - zaniepokoiła. Pomyśleliśmy, że jeżeli jest tak dobrze, to może nikt nie
kol. Drolińska nie nadaje się na instruktora K.O., dlatego że choroba w dużym stopniu utrudnia jej pracę, po drugie jest już &lt;hi rend="spaced"&gt;starszą niewiastą&lt;/&gt;, nie ma nowych metod pracy z młodzieżą. <br>Zarz. Powiatowy ZMP w Koszalinie został zobowiązany do rozwinięcia życia kulturalnego w zespole poprzez systematyczny dojazd instruktorów". <br>Jeszcze bardziej lakoniczna jest odpowiedź Zjednoczenia PGR Koszalin. "Jest nieprawdą, aby świetlica nie była obecnie żywotna. Uposażenie świetlicy jest dobre i &lt;hi rend="spaced"&gt;niewymaga&lt;/&gt; &lt;page nr=11&gt; &lt;hi rend="spaced"&gt;komentarzy&lt;/&gt;". Krótko mówiąc - wyjątkowa świetlica. <br>Relacja o świetnym rozwoju życia kulturalno - oświatowego w Strzegowie wywołała odwrotny skutek. Zamiast nas uspokoić - zaniepokoiła. Pomyśleliśmy, że jeżeli jest tak dobrze, to może nikt nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego