Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
pokazuję się cały czas w radiu i telewizji. Wydaję albumy i gram trasy koncertowe po całym świecie, ale w domu występuję z moimi ludźmi w małych klubach jak za dawnych czasów.
Zaczynaliśmy 15 lat temu od robienia nie-legalnych imprez i pirackich stacji radiowych. Potem wiele z tych rozgłośni dostało legalnie częstotliwości i puszcza muzykę, której nie ma w radiach komercyjnych. Np. bardzo popularne teraz Choice FM i Kiss FM mają korzenie w nielegalnej działalności. Widać, że te zmiany wyczuli ludzie z BBC i zaczęli zatrudniać młodych didżejów. To jedyna szansa wyjścia naszej muzyki na powierzchnię.
Na opisanie tego środowiska muzycznego
pokazuję się cały czas w radiu i telewizji. Wydaję albumy i gram trasy koncertowe po całym świecie, ale w domu występuję z moimi ludźmi w małych klubach jak za dawnych czasów. <br>Zaczynaliśmy 15 lat temu od robienia nie-legalnych imprez i pirackich stacji radiowych. Potem wiele z tych rozgłośni dostało legalnie częstotliwości i puszcza muzykę, której nie ma w radiach komercyjnych. Np. bardzo popularne teraz Choice FM i Kiss FM mają korzenie w nielegalnej działalności. Widać, że te zmiany wyczuli ludzie z BBC i zaczęli zatrudniać młodych didżejów. To jedyna szansa wyjścia naszej muzyki na powierzchnię. &lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Na opisanie tego środowiska muzycznego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego