Typ tekstu: Książka
Autor: Nawrocka Magdalena
Tytuł: Krzywe zwierciadło
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 1994
Ten sam, który do tej pory nie załatwił mojej prise en charge.
Nie szkodzi. Zapominam urazę. Staję przed dwiema miłymi urzędniczkami jak uosobienie nieszczęścia błagającego o wsparcie. Grzecznie referuję mój skomplikowany przypadek, przypochlebnie podkreślając, że załatwienie wszelkich formalności leży wyłącznie w ich gestii.
A one nic. Nie wzięły się na lep słodkich słówek ani na moje słodkie oczy, które przewracałam celem większego przypodobania się dosłownie do góry nogami. Też się oderwały od obowiązków, ale tylko po to, aby mnie zbesztać jak dobry Pan Bóg diabła.
I tu się dowiedziałam, że mojej sprawy mają już po dziurki w nosie. Od samego rana
Ten sam, który do tej pory nie załatwił mojej &lt;foreign lang="fr"&gt;prise en charge&lt;/&gt;. <br>Nie szkodzi. Zapominam urazę. Staję przed dwiema miłymi urzędniczkami jak uosobienie nieszczęścia błagającego o wsparcie. Grzecznie referuję mój skomplikowany przypadek, przypochlebnie podkreślając, że załatwienie wszelkich formalności leży wyłącznie w ich gestii. <br>A one nic. Nie wzięły się na lep słodkich słówek ani na moje słodkie oczy, które przewracałam celem większego przypodobania się dosłownie do góry nogami. Też się oderwały od obowiązków, ale tylko po to, aby mnie zbesztać jak dobry Pan Bóg diabła. <br>I tu się dowiedziałam, że mojej sprawy mają już po dziurki w nosie. Od samego rana
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego