Typ tekstu: Czat
Tytuł: o paleniu
Rok: 2005
cze
co tam

zlazłem
no i co ludzie myślicie o tej przyjaźni na odległość?
cool
przeżyje?
yee

nie ma takiego czegoś

czego
to bajka
co ty
?
Cześć szukam kobiety najlepiej z Krakowa lub okolic, która jest znudzona szarością codzienności i miałaby czasem ochotę na seks z innym partnerem. Oczywiście nic zobowiązującego tylko czysta przyjemność dla obu stron.
ale
cze &lt;gap reason="privacy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;co tam &lt;gap reason="privacy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;zlazłem &lt;gap reason="privacy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;no i co ludzie myślicie o tej przyjaźni na odległość?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;cool&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;przeżyje?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;yee&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;nie ma takiego czegoś&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;czego&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;to bajka&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;co ty &lt;gap reason="privacy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO5&gt;Cześć szukam kobiety najlepiej z Krakowa lub okolic, która jest znudzona szarością codzienności i miałaby czasem ochotę na seks z innym partnerem. Oczywiście nic zobowiązującego tylko czysta przyjemność dla obu stron.&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;ale
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!