Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 4
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
w biegu na 15 km Janusz Krezelok. Na uwagę zasługuje także występ polskiego alpejczyka Filipa Gocmana, który w bardzo trudnym biegu zjazdowym zajął 10 miejsce. W poniedziałek 25 stycznia w biathlonie na dystansie 10 km złoty medal zdobył Tomasz Sikora wyprzedzając kolejnego zawodnika o przeszło 40 sekund. 26 stycznia złoty medal zdobyła Małgorzata Kukucz podczas snowboardowego slalomu giganta. Po pierwszym przejeździe w pierwszej piątce znajdowały się cztery Polki, jednak w rezultacie jedynie Małgosi udało się zająć medalową pozycję. Czwarte miejsce zdobyła Blanka Isielonis, a piąte trzecia po pierwszym przejeździe zakopianka Elżbieta Śmietana. Do wtorku polska reprezentacja zajmowała czwarta pozycję pod względem