Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
rockowy, odniósłby duży sukces. Przecież jest wiele takich zespołów na Zachodzie - wyjaśnia Dominika.
W kobiecym zespole chciałaby zagrać również Beata Kozak. Miały nawet stworzyć taki projekt z Teklą, ale ciągle, pomiędzy jedną a drugą trasą, nagrywaniem kolejnych płyt i wejściami do studia, brakuje im czasu.
- Tekla jest bardzo charyzmatyczna i nadajemy na tych samych falach - mówi Beata. - Mamy w sobie bardzo dużo ekspresji. Myślę, że gdyby znaleźć jeszcze takie trzy, cztery dziewczyny, to naprawdę byłby niezły czad!

Piękno na twarzy

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o pielęgnacji cery. Jolanta Kobylińska, Marta Rudowicz

Przyszło nam żyć w czasach, kiedy chronić się trzeba nawet przed powietrzem; zanieczyszczone, niezdrowe
rockowy, odniósłby duży sukces. Przecież jest wiele takich zespołów na Zachodzie - wyjaśnia Dominika. <br>W kobiecym zespole chciałaby zagrać również Beata Kozak. Miały nawet stworzyć taki projekt z Teklą, ale ciągle, pomiędzy jedną a drugą trasą, nagrywaniem kolejnych płyt i wejściami do studia, brakuje im czasu.<br>- Tekla jest bardzo charyzmatyczna i nadajemy na tych samych falach - mówi Beata. - Mamy w sobie bardzo dużo ekspresji. Myślę, że gdyby znaleźć jeszcze takie trzy, cztery dziewczyny, to naprawdę byłby niezły czad!&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=132-135&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piękno na twarzy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Wszystko, co powinnaś wiedzieć o pielęgnacji cery. Jolanta Kobylińska, Marta Rudowicz&lt;/&gt;<br><br>Przyszło nam żyć w czasach, kiedy chronić się trzeba nawet przed powietrzem; zanieczyszczone, niezdrowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego