Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
nie koledzy, tylko nauczycielka.
- Jak to go notorycznie nie ma? - pan Korbiel jest szczerze zdziwiony - Przecież Łukasz codziennie rano wychodzi do szkoły z tornistrem, sugeruje pani, że w jakiś tajemniczy sposób do niej nie dociera?
Jak śmiała. Łukasz to taki dobry chłopak. Żadnych kłopotów z nim nie ma. Grzeczny i nadzwyczajnie zdolny. Same piątki, i czwórki, i trójki. Myśli o studiach. Koledzy za nim przepadają, nauczyciele zresztą też go lubią. Jest wrażliwy. Jak ogląda telewizję to prawie płacze, że mu chce zgasić.

Łukasz jest dzieckiem szczęśliwym. Co chce to ma. Komputer chciał to mu kupiłem. Wszystko ma i niech mi tylko
nie koledzy, tylko nauczycielka.<br>- Jak to go notorycznie nie ma? - pan Korbiel jest szczerze zdziwiony - Przecież Łukasz codziennie rano wychodzi do szkoły z tornistrem, sugeruje pani, że w jakiś tajemniczy sposób do niej nie dociera? <br>Jak śmiała. Łukasz to taki dobry chłopak. Żadnych kłopotów z nim nie ma. Grzeczny i nadzwyczajnie zdolny. Same piątki, i czwórki, i trójki. Myśli o studiach. Koledzy za nim przepadają, nauczyciele zresztą też go lubią. Jest wrażliwy. Jak ogląda telewizję to prawie płacze, że mu chce zgasić. <br><br>Łukasz jest dzieckiem szczęśliwym. Co chce to ma. Komputer chciał to mu kupiłem. Wszystko ma i niech mi tylko
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego