Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
cele poprzez udział w organizacjach i przedsięwzięciach wspólnych, służących rozwojowi kultury. Towarzystwo Przyjaciół Kultury prosi o zgłaszanie konkretnych propozycji i potrzeb, których realizacją mogłoby się zająć.
Już dzisiaj są pierwsze propozycje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Planowany jest wyjazd młodzieży do Gdańska na przedstawienie pt. "Dziadek do orzechów". Dorosłych czeka nie lada atrakcja. Na 21 listopada zapowiadane jest wystawienie "Wesołej wdówki" Franza Lehara w sali koncertowej POK-u. Stowarzyszenie ma też w swoich planach organizację imprez stałych. Na wiosnę organizowany będzie Koncert Muzyki Polskiej, a na koniec roku Koncert Noworoczny.
Pasłęckie Towarzystwo Przyjaciół Kultury deklaruje chęć współpracy z instytucjami kultury, stowarzyszeniami i
cele poprzez udział w organizacjach i przedsięwzięciach wspólnych, służących rozwojowi kultury. Towarzystwo Przyjaciół Kultury prosi o zgłaszanie konkretnych propozycji i potrzeb, których realizacją mogłoby się zająć.<br>Już dzisiaj są pierwsze propozycje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Planowany jest wyjazd młodzieży do Gdańska na przedstawienie pt. "Dziadek do orzechów". Dorosłych czeka nie lada atrakcja. Na 21 listopada zapowiadane jest wystawienie "Wesołej wdówki" Franza Lehara w sali koncertowej POK-u. Stowarzyszenie ma też w swoich planach organizację imprez stałych. Na wiosnę organizowany będzie Koncert Muzyki Polskiej, a na koniec roku Koncert Noworoczny.<br>Pasłęckie Towarzystwo Przyjaciół Kultury deklaruje chęć współpracy z instytucjami kultury, stowarzyszeniami i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego