Typ tekstu: Książka
Autor: Grzegorz Brzozowicz, Filip Łobodziński
Tytuł: 100 płyt, które wstrząsnęły światem. Kronika czasów popkultury.
Rok: 2000
pełnił rolę aranżera. Dowd wcześniej pracował z Otisem Reddingiem nad płytą Otis Blue, a w przyszłości na sesje Arethy zatrudni do roli gitarzystów studyjnych Erica Claptona i Duane'a Allmana.
Kiedy 24 stycznia 1967 roku Aretha zagrała pierwsze takty na fortepianie, wszyscy od razu zdali sobie sprawę, że mają przed sobą nietuzinkową postać. Rozpoczęła się jedna z najbardziej spontanicznych i twórczych sesji nagraniowych. Jednak w Mus cle Shoals zarejestrowano jedynie wspaniałą I Never Loved A Man (The Way I Love You) i podkład muzyczny do Do Right Woman - Do Right Man.
W nocy w motelu doszło do bójek na tle rasowym i
pełnił rolę aranżera. Dowd wcześniej pracował z Otisem Reddingiem nad płytą Otis Blue, a w przyszłości na sesje Arethy zatrudni do roli gitarzystów studyjnych Erica Claptona i Duane'a Allmana.<br>Kiedy 24 stycznia 1967 roku Aretha zagrała pierwsze takty na fortepianie, wszyscy od razu zdali sobie sprawę, że mają przed sobą nietuzinkową postać. Rozpoczęła się jedna z najbardziej spontanicznych i twórczych sesji nagraniowych. Jednak w Mus cle Shoals zarejestrowano jedynie wspaniałą I Never Loved A Man (The Way I Love You) i podkład muzyczny do Do Right Woman - Do Right Man.<br>W nocy w motelu doszło do bójek na tle rasowym i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego