Typ tekstu: Książka
Autor: Anonimus Andrzej
Tytuł: Nie nadaje się, przecież to jeszcze szczeniak 1
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
męczyć, ale starała się przystosować do coraz większych dawek i coraz więcej znieść i wytrzymać. Musiała nauczyć się panować nad własnym ciałem, ukrywać niekontrolowane odruchy i czułe miejsca, bo okazanie słabości stanowiło wprost zachętę dla partnera, lub czasem partnerów. To była twarda walka i z początku to ona musiała prosić o czas. Jednak miała duże fory, i to zarówno ze względu na swoją pozycję - córki gospodarzy, jak i ze względu na prawa popytu i podaży.
Żadne dziewczyny oczywiście nie mogły przychodzić na stancję chłopców, była więc jedyna wśród wielu chętnych i miała zapewniony monopol.
Stopniowo zdobywała przewagę, może i dlatego, że nie
męczyć, ale starała się przystosować do coraz większych dawek i coraz więcej znieść i wytrzymać. Musiała nauczyć się panować nad własnym ciałem, ukrywać niekontrolowane odruchy i czułe miejsca, bo okazanie słabości stanowiło wprost zachętę dla partnera, lub czasem partnerów. To była twarda walka i z początku to ona musiała prosić o czas. Jednak miała duże fory, i to zarówno ze względu na swoją pozycję - córki gospodarzy, jak i ze względu na prawa popytu i podaży.<br>Żadne dziewczyny oczywiście nie mogły przychodzić na stancję chłopców, była więc jedyna wśród wielu chętnych i miała zapewniony monopol.<br>Stopniowo zdobywała przewagę, może i dlatego, że nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego