Typ tekstu: Książka
Autor: Oprzędkiewicz Janusz, Stolarski Bolesław
Tytuł: Komputerowe monitorowanie niezawodności samochodów
Rok: 2000
poziomy dokładności:
- Dokładny Serwis Pozycyjny ,
- Standardowy Serwis Pozycyjny .
PPS zapewnia dane o pozycji i czasie o wysokiej dokładności, dostępne tylko dla autoryzowanych użytkowników. SPS jest mniej dokładny, lecz dostępny dla wszystkich użytkowników.
Dokładny serwis pozycyjny - PPS
PPS dostarcza informacji o pozycji z dokładnością nie gorszą niż 16 metrów i informacji o czasie z dokładnością nie gorszą niż 100 nanosekund w stosunku do czasu UTC(USNO) . PPS dostępny jest jedynie dla autoryzowanych użytkowników i przeznaczony głównie do celów wojskowych. Do autoryzowanych użytkowników należą: Siły Zbrojne USA i NATO. O autoryzacji użytkownika decyduje Departament Obrony USA.
Dostęp do PPS kontrolowany jest dwoma metodami:
1
poziomy dokładności: <br>- Dokładny Serwis Pozycyjny &lt;gap&gt;,<br>- Standardowy Serwis Pozycyjny &lt;gap&gt;. <br>PPS zapewnia dane o pozycji i czasie o wysokiej dokładności, dostępne tylko dla autoryzowanych użytkowników. SPS jest mniej dokładny, lecz dostępny dla wszystkich użytkowników. <br>&lt;tit&gt;Dokładny serwis pozycyjny - PPS&lt;/&gt; <br>PPS dostarcza informacji o pozycji z dokładnością nie gorszą niż 16 metrów i informacji o czasie z dokładnością nie gorszą niż 100 nanosekund w stosunku do czasu UTC(USNO) &lt;gap&gt;. PPS dostępny jest jedynie dla autoryzowanych użytkowników i przeznaczony głównie do celów wojskowych. Do autoryzowanych użytkowników należą: Siły Zbrojne USA i NATO. O autoryzacji użytkownika decyduje Departament Obrony USA. <br>Dostęp do PPS kontrolowany jest dwoma metodami: <br>1
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego