Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1998
żądać z tego tytułu zwrotu pieniędzy. Stena Line nie ponosi odpowiedzialności za majątek osobisty uczestnika wczasów podczas jego zamieszkania w domku wczasowym.

Ubezpieczenie
Od 1.07.98 turystom wyjeżdżającym na pakiety wypoczynkowe Stena Line zapewnia ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia.
Ubezpieczenie obejmuje okres, na który został wykupiony pakiet. Jeżeli podróżny decyduje się na przedłużenie pobytu, powinien ubezpieczyć się na dodatkowe dni we własnym zakresie.

Reklamacje:
Ewentualne reklamacje dotyczące wynajmowanego obiektu, jego wyposażenia, czystości itp. należy zgłaszać właścicielowi lub jego reprezentantowi natychmiast p[o zauważeniu braków. Reklamacje, które na zostały załatwione na miejscu, należy wysłać do Stena Line (ul
żądać z tego tytułu zwrotu pieniędzy. Stena Line nie ponosi odpowiedzialności za majątek osobisty uczestnika wczasów podczas jego zamieszkania w domku wczasowym.<br><br>&lt;tit&gt;Ubezpieczenie&lt;/&gt;<br>Od 1.07.98 turystom wyjeżdżającym na pakiety wypoczynkowe Stena Line zapewnia ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia.<br>Ubezpieczenie obejmuje okres, na który został wykupiony pakiet. Jeżeli podróżny decyduje się na przedłużenie pobytu, powinien ubezpieczyć się na dodatkowe dni we własnym zakresie.<br><br>&lt;tit&gt;Reklamacje:&lt;/&gt;<br>Ewentualne reklamacje dotyczące wynajmowanego obiektu, jego wyposażenia, czystości itp. należy zgłaszać właścicielowi lub jego reprezentantowi natychmiast p[o zauważeniu braków. Reklamacje, które na zostały załatwione na miejscu, należy wysłać do Stena Line (ul
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego