Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
eliminować kandydatki. Wspaniała niania może być tak młoda, że dopiero zdążyła skończyć szkołę, np. pielęgniarską, a to jest jej pierwsza praca.

Szczera rozmowa

Ważna jest szczera rozmowa z kandydatką. Oczywiście z odpowiedziami różnie bywa, ale podczas rozmowy czasami można zorientować się, jeśli ktoś kłamie. Warto dowiedzieć się, czy przyszła niania pali i jak wygląda jej sytuacja rodzinna.
Kolejny problem to wiek opiekunki. Nie ma utartych reguł. Warto zwrócić uwagę na to, aby po prostu miała wystarczająco dużo siły, aby sprostać ogromnej energii małego dziecka.
Niania powinna być osobą kochającą dzieci, umiejącą wypełnić im czas w sposób odpowiedni dla ich wieku. Jeżeli
eliminować kandydatki. Wspaniała niania może być tak młoda, że dopiero zdążyła skończyć szkołę, np. pielęgniarską, a to jest jej pierwsza praca.<br><br>&lt;tit&gt;Szczera rozmowa&lt;/&gt;<br><br>Ważna jest szczera rozmowa z kandydatką. Oczywiście z odpowiedziami różnie bywa, ale podczas rozmowy czasami można zorientować się, jeśli ktoś kłamie. Warto dowiedzieć się, czy przyszła niania pali i jak wygląda jej sytuacja rodzinna.<br>Kolejny problem to wiek opiekunki. Nie ma utartych reguł. Warto zwrócić uwagę na to, aby po prostu miała wystarczająco dużo siły, aby sprostać ogromnej energii małego dziecka.<br>Niania powinna być osobą kochającą dzieci, umiejącą wypełnić im czas w sposób odpowiedni dla ich wieku. Jeżeli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego