Typ tekstu: Książka
Autor: Dudczak Andrzej
Tytuł: Koparki. Teoria i projektowanie
Rok: 2000
wynikają z konstrukcji maszyny podstawowej koparki i muszą być znane przed przystąpieniem do doboru parametrów osprzętu. W omawianym przypadku, wybór analizowanych parametrów sprowadza się do odpowiedniego skorelowania ich wartości, tak jak to jest przedstawione na rys. 9.10.
Ostatnią rozpatrywaną konfiguracją jest konfiguracja, w której ramię jest ustawione względem wysięgnika pod kątem 1. Gdy przegub E oraz ostrze łyżki są umieszczone na podłożu, to najczęściej przyjmuje się, że łyżka jest ustawiona pod kątem 1. Wówczas ostrze łyżki wyznacza punkt się w punkcie FC1 (rys. 9.11).
Gdy łyżka jest ustawiona względem ramienia tak, iż prosta lEF stanowi przedłużenie prostej łączącej punkty C
wynikają z konstrukcji maszyny podstawowej koparki i muszą być znane przed przystąpieniem do doboru parametrów osprzętu. W omawianym przypadku, wybór analizowanych parametrów sprowadza się do odpowiedniego skorelowania ich wartości, tak jak to jest przedstawione na rys. 9.10.<br>Ostatnią rozpatrywaną konfiguracją jest konfiguracja, w której ramię jest ustawione względem wysięgnika pod kątem 1. Gdy przegub E oraz ostrze łyżki są umieszczone na podłożu, to najczęściej przyjmuje się, że łyżka jest ustawiona pod kątem 1. Wówczas ostrze łyżki wyznacza punkt się w punkcie FC1 (rys. 9.11).<br>Gdy łyżka jest ustawiona względem ramienia tak, iż prosta lEF stanowi przedłużenie prostej łączącej punkty C
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego