Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
rozważnych.
Janusz KapłonZ drugiej strony Tatr

* Sezon letni już się rozpoczął, ale miejsca w hotelach podtatrzańskich zarezerwowane są w 65-70 procentach. Przeważają wśród turystów Słowacy, dalej Polacy, Czesi, rzadziej Holendrzy, Niemcy, Żydzi i inni.
* Tatrzańska Horska Služba interweniuje przy urazach na ścieżkach turystycznych, a bardzo wydatnie pomaga jej śmigłowiec firmy Air Transport Europe typu Ecureuil.
* Turyści lekceważą niebezpieczeństwo letniej burzy w górach. W ubiegłym tygodniu piorun poraził 14-letnią dziewczynkę z Pragi, która skryła się przed burzą w skalnej kolebie.
* "Tatrzańska Noc" to nazwa imprezy, która odbędzie się 23 lipca przy jeziorku w Tatrzańskiej Łomnicy. Występować będzie
rozważnych.<br>&lt;au&gt;Janusz Kapłon&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z drugiej strony Tatr&lt;/tit&gt;<br><br>* Sezon letni już się rozpoczął, ale miejsca w hotelach podtatrzańskich zarezerwowane są w 65-70 procentach. Przeważają wśród turystów Słowacy, dalej Polacy, Czesi, rzadziej Holendrzy, Niemcy, Żydzi i inni.<br>* Tatrzańska Horska Slu&#158;ba interweniuje przy urazach na ścieżkach turystycznych, a bardzo wydatnie pomaga jej śmigłowiec firmy Air Transport Europe typu Ecureuil.<br>* Turyści lekceważą niebezpieczeństwo letniej burzy w górach. W ubiegłym tygodniu piorun poraził 14-letnią dziewczynkę z Pragi, która skryła się przed burzą w skalnej kolebie.<br>* "Tatrzańska Noc" to nazwa imprezy, która odbędzie się 23 lipca przy jeziorku w Tatrzańskiej Łomnicy. Występować będzie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego