Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
informację, do jakiego banku należy stojący przed Tobą bankomat, a następnie wykonasz szereg poleceń, które ukażą się na ekranie:
* Włożysz kartę do oznaczonego otworu.
* Wybierzesz język, w którym będziesz "porozumiewał się" z bankomatem. Wypłacając pieniądze w Polsce, wybierz język polski (chyba że chcesz przy okazji "poćwiczyć" inne języki).
* Wprowadzisz swój poufny PIN i potwierdzisz tę czynność odpowiednim klawiszem, który zostanie ci wskazany na ekranie. Zrób to tak, aby nikt nie widział, jakie cyfry wstukałeś na klawiaturze bankomatu.
Staraj się nie pomylić przy wprowadzaniu PIN-u. Jeżeli trzy razy źle wstukasz PIN, bankomat "połknie" Twoją kartę. A jeżeli już połknie Ci kartę
informację, do jakiego banku należy stojący przed Tobą bankomat, a następnie wykonasz szereg poleceń, które ukażą się na ekranie:<br>* Włożysz kartę do oznaczonego otworu.<br>* Wybierzesz język, w którym będziesz "porozumiewał się" z bankomatem. Wypłacając pieniądze w Polsce, wybierz język polski (chyba że chcesz przy okazji "poćwiczyć" inne języki).<br>* Wprowadzisz swój poufny PIN i potwierdzisz tę czynność odpowiednim klawiszem, który zostanie ci wskazany na ekranie. Zrób to tak, aby nikt nie widział, jakie cyfry wstukałeś na klawiaturze bankomatu.<br>Staraj się nie pomylić przy wprowadzaniu PIN-u. Jeżeli trzy razy źle wstukasz PIN, bankomat "połknie" Twoją kartę. A jeżeli już połknie Ci kartę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!