Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
podejścia do sprawy, zanim się nad nią zastanowię - powiedział Kosztunica.
(PAP)


Vedrine boi się o tajne informacje

Francja Szef francuskiej dyplomacji Hubert Vedrine domaga się od Komisji Europejskiej specjalnego raportu, który oceniłby, czy poufne informacje UE były rozszyfrowywane przez amerykańską Narodową Agencję Bezpieczeństwa.
6 lutego szef biura odpowiedzialnego za szyfrowanie poufnych informacji Komisji Europejskiej przyznał, że amerykańska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa odpowiedzialna za podsłuchy amerykańskie na świecie "weryfikuje regularnie systemy szyfrowe UE, by ustalić, czy są dobrze zabezpieczone."
(PAP)


Usunięto wyciek ropy na Bałtyku

Litwa Litewskie statki zlikwidowały w czwartek plamę ropy naftowej, która we wtorek wyciekła do Bałtyku w terminalu naftowym
podejścia do sprawy, zanim się nad nią zastanowię - powiedział Kosztunica.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Vedrine boi się o tajne informacje&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Francja&lt;/&gt; Szef francuskiej dyplomacji Hubert Vedrine domaga się od Komisji Europejskiej specjalnego raportu, który oceniłby, czy poufne informacje UE były rozszyfrowywane przez amerykańską Narodową Agencję Bezpieczeństwa.<br>6 lutego szef biura odpowiedzialnego za szyfrowanie poufnych informacji Komisji Europejskiej przyznał, że amerykańska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa odpowiedzialna za podsłuchy amerykańskie na świecie "weryfikuje regularnie systemy szyfrowe UE, by ustalić, czy są dobrze zabezpieczone."&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Usunięto wyciek ropy na Bałtyku&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Litwa&lt;/&gt; Litewskie statki zlikwidowały w czwartek plamę ropy naftowej, która we wtorek wyciekła do Bałtyku w terminalu naftowym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!