Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tajne informacje. Zdaniem Majewskiego problem wyniknął dlatego, że na tych komputerach nie miały prawa znaleźć się informacje niejawne. Komputery, na których pisane są tajne dokumenty, muszą bowiem posiadać odpowiedni certyfikat zabezpieczenia.
- Skradzione dyski pochodziły z komputerów, które nie funkcjonują w obiegu informacji niejawnej. Nie można było na nich zapisywać dokumentów poufnych. Pracownicy, którzy dokonywali takiej rejestracji, łamali prawo - przyznaje rzecznik MSZ.


Kontrowersje wokół projektu ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej
Niewielkie zmiany w organizacji NFZ
Nowe przepisy prawie jak stare

"Rz" dotarła do projektu ustawy, która ma zastąpić od 1 stycznia ustawę o NFZ. Dokument już wzbudził ogromne kontrowersje i nie wiadomo
tajne informacje. Zdaniem &lt;name type="person"&gt;Majewskiego&lt;/&gt; problem wyniknął dlatego, że na tych komputerach nie miały prawa znaleźć się informacje niejawne. Komputery, na których pisane są tajne dokumenty, muszą bowiem posiadać odpowiedni certyfikat zabezpieczenia.<br>&lt;q&gt;- Skradzione dyski pochodziły z komputerów, które nie funkcjonują w obiegu informacji niejawnej. Nie można było na nich zapisywać dokumentów poufnych. Pracownicy, którzy dokonywali takiej rejestracji, łamali prawo&lt;/&gt; - przyznaje rzecznik &lt;name type="org"&gt;MSZ&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Kontrowersje wokół projektu ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Niewielkie zmiany w organizacji &lt;name type="org"&gt;NFZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Nowe przepisy prawie jak stare&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;&lt;name type="tit"&gt;"Rz"&lt;/&gt; dotarła do projektu ustawy, która ma zastąpić od 1 stycznia ustawę o &lt;name type="org"&gt;NFZ&lt;/&gt;. Dokument już wzbudził ogromne kontrowersje i nie wiadomo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!